Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Tutaj nas widziano


Mieliśmy okazję prezentować się na różnorodnych imprezach, eventach i w bardzo nietypowych miejscach. Kilka z takich wydarzeń poniżej.


 

Industriada 2014

Już po raz kolejny pokazaliśmy się na Industriadzie - tradycyjnie w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych.

W tym roku poza krótkimi prezentacjami piorunów w Iskrowisku, zorganizowaliśmy naukę gry na cewce Tesli - chętni mogli samodzielnie zagrać na cewkach jak na instrumencie. Poza tym, tradycyjnie wieczorem w hali byłej rozdzielni 60kV daliśmy dwa dłuższe koncerty - po raz pierwszy na 4 cewkach naraz!


 

 XIV Konferencja KIKE (Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej)

Tym razem zawieźliśmy nasze "Cuda" aż do Rawy Mazowieckiej, gdzie na terenie kompleksu hotelowego Ossa mieliśmy okazję zaprezentować nasze Grające Cewki przed kolejną wspaniałą publicznością. Dla odmiany - organizatorzy konferencji przeprowadzili z naszą pomocą "Konkurs Miliona Volt", w którym uczestnicy odgadywali melodie płynące z piorunów ;-)

Zapowiedź imprezy:

Fragment koncertu (lepsza wersja filmu w przygotowaniu):

 


 

Święto Światła 2014

Już drugi raz pojawiliśmy się w Muzem Energetyki w Łaziskach w ramach Święta Światła. Po raz pierwszy mieliśmy również okazję zaprezentować nasze cewki grające Kolędy i Pastorałki . 


 

 

Industriada 2013- czyli Święto Szlaku Zabytków Techniki

Cyklicznie, już drugi raz z rzędu, Grupa Gromowładni pojawiła się na Industriadzie w ramach współpracy z Muzeum Energetyki Elektrowni Łaziska, w którym prezentowaliśmy Grające "Tesla Twins". W tym roku pojawiliśmy się również w ramach Dni Otwartych Miasta Łaziska Górne, gdzie zagraliśmy na koniec występów kapel muzycznych - niejako w ramach substytutu dla pokazu fajerwerków. Tak się zebranym podobało, że byliśmy "zmuszeni" bisować dwukrotnie ;-)

 


 

Święto Światła 2013

Pojawialiśmy się również w Muzem Energetyki przy Elektrowni Łaziska Górne w ramach Święta Światła, prezentując nasze grające cewki.

 nasz "show" zaczyna się od 7. minuty:

 


 

Industriada 2012- czyli Święto Szlaku Zabytków Techniki

Po raz pierwszy mieliśmy zaszczyt wziąć udział w niebywałym wydarzeniu, jakim jest z pewnością Industriada. W ramach tejże imprezy, w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, wykonaliśmy serię pokazów łuków wysokiego napięcia generowanych cewkami Tesli.

oraz od 23 minuty:

 


 

Chemikalia 2012 - czyli Juwenalia Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Niejako na "starych śmiechach" - na uczelni, na której spędziliśmy wspaniałych 5 lat swojego życia, mieliśmy okazję uświetnić naszym pokazem zakończenie "Chemikaliów 2012".